E nostre suluzioni sò assai ricunnisciute è affidabili da i clienti è risponderanu à i requisiti finanziarii è suciali in continua evoluzione per u Miglior Prezzo per a Cina P-Audio Style 15″ Speaker Parts Speaker Basket, Benvenuti à parlà cun noi se site intrigatu da a nostra suluzione, vi daremu una surpresa per a qualità è u prezzu.
E nostre suluzioni sò assai ricunnisciute è affidabili da i clienti è risponderanu à esigenze finanziarie è suciali in continua evoluzione perPrezzu di e parti di u quadru PA è di l'altoparlanti PA in Cina, Cù l'integrazione ecunomica mundiale chì porta sfide è opportunità à l'industria xxx, a nostra sucietà, cuntinuendu u nostru travagliu di squadra, a qualità prima, l'innuvazione è u benefiziu mutuale, hè abbastanza sicura di offre à i nostri clienti sinceramente suluzioni qualificate, prezzi cumpetitivi è un serviziu eccellente, è di custruisce un avvene più luminosu sottu u spiritu di più altu, più veloce, più forte cù i nostri amichi inseme cuntinuendu a nostra disciplina.
Mumentu-1
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cestinu di pulizia di u stratu inferiore, Rack di u cestinu di pulizia di u stratu inferiore, Cestinu di u modulu di u stratu inferiore,
Muntatu in una rondella à un, dui o trè strati, inseritu in diversi moduli d'iniezione, sciacquatu vetreria di laburatoriu riutilizzabile, ceramica, plastica, acciaio inox è cusì via.
| Materiale | Acciaiu inox 316LAcciaiu inox |
| Culore | Acciaiu inox opacu |
| Rullo d'attività | Ottu |
| Regulatore di pusizione | Due |
| Corsa di spinta è tirata di u quadru di u cestinu | 550 mm |
| Diametru di l'interfaccia rapida | 32mm |
Rastrelliera per cestini cù cunnessione di moduli
Camera di pulizia manuale di l'entrata è di l'uscita push-pull
Muntatu nantu à e duie guide in acciaio inox
Ingressu d'acqua à tappu rapidu, lavendu l'acqua da u fondu di a guida di a camera in ogni modulu d'iniezione
| Dimensioni esterne, altezza in mm | 158mm |
| Dimensioni esterne, Larghezza in mm | 528 mm |
| Dimensioni esterne, prufundità in mm | 566 mm |
| Pesu Nettu | 3 chilò |