rende u travagliu di pulizia più felice
Cuncipitu per a pulizia di laburatoriu di vetreria standard, adattatu per contenitori in vetru, ceramica, metallo, plastica, ecc. (per esempiu, matracci volumetrici, fiale di campioni, matracci Erlenmeyer, tubi culurimetrici, pipette, pipette graduate, provette, capsule di Petri, matracci a forma di core, becher, ecc.).
—————Flash-F2—————
| Parametru basicu | |
| Temperatura di travagliu | 5-40 ℃ |
| Potenza Elettronica | 380V/50Hz |
| Filu elettricu | 2m / 5x10m² |
| Putenza di riscaldamentu | 9KW/18KW |
| Putenza di asciugatura | 4KW/6KW |
| Putenza tutale | 13 kW/24 kW |
| Capacità | 308L |
| Pompa peristaltica | 4 pezzi |
| Prugrammi | 36 predefiniti, 100+ persunalizati |
| Temperatura di lavaggio | finu à 95 ℃ |
| Portu RS 232 | Per u trasferimentu di dati da a lavatrice |
| Schermu tattile | Schermu à culori di 7″ |
| Dimensione esterna (A/L/P) | 1326 * 930 * 750 mm |
| Pesu | 200 chilò |
| Sensore di temperatura | PT1000 |
| Cunnessione Internet dispunibule | |
| Finestra visibile nantu à a porta | |
| Sistema di monitoraghju di a conducibilità per u risciacquu | |
| Pompa di rinfurzamentu d'acqua pura dispunibule | |
| Condensatore di vapore à alta efficienza | |
| Camera di lavaggio in acciaio inox 316L | |
| Pannellu esternu in acciaio inox 304 | |
Quattru vantaghji chjave per a Lavatrice di Vetreria di Laboratoriu Automatica Completa
Perchè sceglie a lavatrice automatica di vetreria di laboratorio XPZ?
Più funzioni——
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Certificazione:
Cumu pulisce l'attrezzatura di laburatoriu a lavatrice automatica di vetreria di laburatoriu XPZ?
→ Cù acqua di rubinettu è acqua pura (o acqua addulcita) cum'è mezu di travagliu, aduprendu un agente di pulizia specificu, azionatu da a pompa di circulazione, u liquidu di pulizia hè lavatu direttamente à 360 ° dentru è fora di u vasu ruotendu u bracciu spruzzatore è u tubu spruzzatore, in modu da sbuchjà, emulsionà è decompone e sustanze rimanenti nantu à u vasu sottu l'azione di forze meccaniche è chimiche; Inoltre, u liquidu di pulizia pò esse riscaldatu automaticamente, è dopu l'utensili ponu esse puliti à caldu è disinfettati per ottene un megliu effettu di pulizia. Se si sceglie u mudellu cù funzione di asciugatura, a buttiglia di campione pò ancu esse asciugata à l'aria calda dopu u lavaggio per evità a contaminazione secundaria causata da a mancanza di rimozione in tempu.(Stu mudellu include l'asciugatura.)
Prucedura di lavaggio nurmale
Prelavaggio → lavaggio cù detergente alcalinu sottu à 80 ° C → risciacquu cù detergente acidu → risciacquu cù acqua di rubinettu → risciacquu cù acqua pura → risciacquu cù acqua pura sottu à 75 ° C → asciugatura
FAQ
Q1: Perchè sceglie XPZ?
Semu u principale fornitore di l'autorità d'ispezione cinesi è di l'imprese chimiche.
A nostra marca hè stata sparsa in parechji altri paesi, cum'è l'India, u Regnu Unitu, a Russia, l'Africa è l'Europa.
Offremu suluzioni integrate basate nantu à a dumanda persunalizata, cumprese a selezzione di i prudutti, l'installazione è a furmazione operativa.
Q2: Chì tipu di spedizione pò sceglie u cliente?
Di solitu spedisce per mare, per aria.
Facemu u nostru megliu per risponde à i bisogni di trasportu di i clienti.
Q3: Cumu assicurà a qualità di u produttu è u serviziu post-vendita?
Avemu CE, certificatu di qualità ISO è ecc.
Avemu l'eccellente serviziu post-vendita è l'ingegnere post-vendita.
I nostri prudutti anu un periodu di garanzia.
Q4: Pòwevisitate a vostra fabbrica in linea?
Simu assai sustenitori.
Q5: Chì tipu di pagamentu pò sceglie u cliente?
T/T, L/C è ecc.