Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cestinu di pulizia per iniezione, Rack per cestini di pulizia per iniezione, Modulu d'iniezione
pò purtà 56 pipette, 56 tubi di centrifuga, tubi di prova, buttiglia viota superiore, ecc.
| Materiale | Acciaiu inox 316L |
| Culore | Acciaiu inox opacu |
| Diametru di l'interfaccia rapida | 32mm |
| Ugello d'iniezione | ф2.5mmxH110mm |
| Numeru di beccucci | 112 pezzi |
| Sedili per pipette | 56 pezzi |
| Portacruci | 56 pezzi |
Cestinu di pulizia di moduli à iniezione cù porta di cunnessione
Caricà à manca è à diritta di u paniere di u modulu
Ingressu rapidu à spina, acqua pulita di sciacquone da u cestinu di u modulu in ogni ugellu di u modulu d'iniezione
| Dimensioni esterne, altezza in mm | 190 mm |
| Dimensioni esterne, Larghezza in mm | 190 mm |
| Dimensioni esterne, prufundità in mm | 494 mm |
| Pesu Nettu | kg |