Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cestinu di pulizia per iniezione, Rack per cestini di pulizia per iniezione, Modulu d'iniezione
Pò pulisce 28 pipette, 28 fiale di campione è 9 matracci erlenmeyer, matracci, matracci volumetrici, ecc.
| Materiale | Acciaiu inox 316L |
| Culore | Acciaiu inox opacu |
| Diametru di l'interfaccia rapida | 32mm |
| Ugello d'iniezione | ф 2,5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Numeru di beccucci | 65 pezzi |
| Sedili per pipette | 28 pezzi |
| Portacruci | 28 pezzi |
| Numeru di titulari | 9 pezzi |
| Posizionamentu di i pezzi di molla | 9 pezzi |
| Rivestimentu di i titulari | PA |
Cestinu di pulizia di moduli à iniezione cù porta di cunnessione
Caricà à manca è à diritta di u paniere di u modulu
Ingressu rapidu à spina, acqua pulita di sciacquone da u cestinu di u modulu in ogni ugellu di u modulu d'iniezione
| Dimensioni esterne, altezza in mm | 265 mm |
| Dimensioni esterne, Larghezza in mm | 190 mm |
| Dimensioni esterne, prufundità in mm | 493 mm |
| Pesu Nettu | 3 chilò |