Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cestinu di pulizia di u stratu superiore, Cestinu di pulizia di u stratu mediu, Rack di u cestinu di pulizia di u stratu superiore, Rack di u cestinu di pulizia di u stratu mediu, Cestinu di u modulu di u stratu superiore, Cestinu di u modulu di u stratu mediu
Muntatu in una rondella à doppia o tripla strata, inseritu in diversi moduli d'iniezione, sciacquatu vetreria di laburatoriu riutilizzabile, ceramica, plastica, acciaio inox è cusì via.
| Materiale | Acciaiu inox 316L |
| Culore | Acciaiu inox opacu |
| Rullo d'attività | Sei |
| Regulatore di pusizione | Due |
| Riconoscitore di cestini | Unu |
| Corsa di spinta è tirata di u quadru di u cestinu | 550 mm |
| Diametru di l'interfaccia rapida | 32mm |
Rastrelliera per cestini cù cunnessione di moduli
Camera di pulizia manuale di l'entrata è di l'uscita push-pull
Guida di guida in acciaio inox da entrambi i lati
Ingressu d'acqua à tappu rapidu, lavendu l'acqua da u fondu di a guida di a camera in ogni modulu d'iniezione
| Dimensioni esterne, altezza in mm | 140 mm |
| Dimensioni esterne, Larghezza in mm | 536 mm |
| Dimensioni esterne, prufundità in mm | 562 mm |
| Pesu Nettu | 3,35 kg |