Mumentu-1
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cestinu di pulizia di u stratu inferiore, Rack di u cestinu di pulizia di u stratu inferiore, Cestinu di u modulu di u stratu inferiore
Muntatu in una rondella à un, dui o trè strati, inseritu in diversi moduli d'iniezione, sciacquatu vetreria di laburatoriu riutilizzabile, ceramica, plastica, acciaio inox è cusì via.
| Materiale | Acciaiu inox 316LAcciaiu inox |
| Culore | Acciaiu inox opacu |
| Rullo d'attività | Ottu |
| Regulatore di pusizione | Due |
| Corsa di spinta è tirata di u quadru di u cestinu | 550 mm |
Camera di pulizia manuale di l'entrata è di l'uscita push-pull
Caricà in a parte inferiore di a macchina di pulizia
Purtate tutti i tipi di vassoi in rete è tutti i tipi di inserti per cestini
| Dimensioni esterne, altezza in mm | 79mm |
| Dimensioni esterne, Larghezza in mm | 529 mm |
| Dimensioni esterne, prufundità in mm | 546 mm |
| Pesu Nettu | 2 chilò |