Mumentu-1
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cestinu di pulizia di u stratu inferiore, Rack di u cestinu di pulizia di u stratu inferiore, Cestinu di u modulu di u stratu inferiore
Muntatu in una rondella à un, dui o trè strati, inseritu in diversi moduli d'iniezione, sciacquatu vetreria di laburatoriu riutilizzabile, ceramica, plastica, acciaio inox è cusì via.
| Materiale | Acciaiu inox 316L |
| Culore | Acciaiu inox opacu |
| Rullo d'attività | Ottu |
| Regulatore di pusizione | Due |
| Corsa di spinta è tirata di u quadru di u cestinu | 550 mm |
Divisu in dui strati per caricà u vassoio di maglia
Bracciu di spruzzatura rotativu integratu
Camera di pulizia manuale di l'entrata è di l'uscita push-pull
| Dimensioni esterne, altezza in mm | 226 mm |
| Dimensioni esterne, Larghezza in mm | 529 mm |
| Dimensioni esterne, prufundità in mm | 569 mm |
| Pesu Nettu | 5,6 kg |