Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cestinu di pulizia per iniezione, Rack per cestini di pulizia per iniezione, Modulu d'iniezione
Adupratu per a pulizia di vetreria di laburatoriu, cum'è matracci erlenmeyer, matracci triangulari, matracci à fondu tondu, matracci à fondu pianu, matracci volumetrici, cilindri graduati.
| Materiale | Acciaiu inox 316L |
| Culore | Acciaiu inox opacu |
| Diametru di l'interfaccia rapida | 32mm |
| Ugello d'iniezione | ф6mm x A230mm |
| Numeru di beccucci | 9 pezzi |
| Portacruci | 9 pezzi |
Cestinu di pulizia di moduli à iniezione cù porta di cunnessione
Caricà à manca è à diritta di u paniere di u modulu
Ingressu rapidu à spina, acqua pulita di sciacquone da u cestinu di u modulu in ogni ugellu di u modulu d'iniezione
| Dimensioni esterne, altezza in mm | 263 mm |
| Dimensioni esterne, Larghezza in mm | 499 mm |
| Dimensioni esterne, prufundità in mm | 505 mm |
| Pesu Nettu | 1,2 kg |
Certificazione
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd
XPZ hè un fabricatore principale di lavatrici di vetreria di laburatoriu, situatu in a cità di Hangzhou, pruvincia di Zhejiang, Cina. XPZ hè specializata in a ricerca, a pruduzzione è u cummerciu di a lavatrice automatica di vetreria chì hè applicata à Bio-pharma, salute medica, ambiente d'ispezione di qualità, monitoraghju alimentariu è campu petrolchimicu.
XPZ s'impegna à aiutà à risolve tutti i tipi di prublemi di pulizia. Semu u principale fornitore di l'autorità d'ispezione cinesi è di l'imprese chimiche, intantu a marca XPZ hè stata sparta in parechji altri paesi, cum'è l'India, u Regnu Unitu, a Russia, a Corea di u Sud, l'Uganda, e Filippine ecc. XPZ furnisce suluzioni integrate basate nantu à a dumanda persunalizata, cumprese a selezzione di i prudutti, l'installazione è a furmazione operativa ecc.
Riuniremu più vantaghji d'impresa per furnisce prudutti innovatori di alta qualità è un serviziu eccellente, per mantene a nostra amicizia à longu andà.
Fabbrica XPZ

Esposizione

