Continuemu à cresce è perfezziunà e nostre suluzioni è servizii. À u listessu tempu, operemu attivamente per fà ricerca è migliurazione per a fabbrica OEM per l'accessori di lavaggio all'ingrossu in Cina, sacchetti di lavanderia durevoli, set separati, benvenuti à visità a nostra impresa è u nostru stabilimentu di fabricazione. Ùn duvete micca sentevi liberi di cuntattà ci se avete bisognu di più assistenza.
Continuemu à migliurà è perfezziunà e nostre suluzioni è servizii. À u listessu tempu, operemu attivamente per fà ricerca è migliurazione perSet di sacchetti di rete per lavanderia in Cina è prezzu di u sacchettu di lavanderia per sandwich di lavaggioCù u spiritu di "creditu prima, sviluppu per mezu di l'innuvazione, cuuperazione sincera è crescita cumuna", a nostra sucietà s'impegna à creà un avvene brillanti cun voi, per diventà una piattaforma assai preziosa per l'esportazione di i nostri prudutti in Cina!
Mumentu-1
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cestinu di pulizia di u stratu inferiore, Rack di u cestinu di pulizia di u stratu inferiore, Cestinu di u modulu di u stratu inferiore,
Muntatu in una rondella à un, dui o trè strati, inseritu in diversi moduli d'iniezione, sciacquatu vetreria di laburatoriu riutilizzabile, ceramica, plastica, acciaio inox è cusì via.
| Materiale | Acciaiu inox 316LAcciaiu inox |
| Culore | Acciaiu inox opacu |
| Rullo d'attività | Ottu |
| Regulatore di pusizione | Due |
| Corsa di spinta è tirata di u quadru di u cestinu | 550 mm |
| Diametru di l'interfaccia rapida | 32mm |
Rastrelliera per cestini cù cunnessione di moduli
Camera di pulizia manuale di l'entrata è di l'uscita push-pull
Muntatu nantu à e duie guide in acciaio inox
Ingressu d'acqua à tappu rapidu, lavendu l'acqua da u fondu di a guida di a camera in ogni modulu d'iniezione
| Dimensioni esterne, altezza in mm | 158mm |
| Dimensioni esterne, Larghezza in mm | 528 mm |
| Dimensioni esterne, prufundità in mm | 566 mm |
| Pesu Nettu | 3 chilò |