Rising-F1
Cestinu di pulizia per iniezione, Rack per cestini di pulizia per iniezione, Modulu d'iniezione
Adupratu per a pulizia di e fiale di campione
| Materiale | Acciaiu inox 316L |
| Culore | Acciaiu inox opacu |
| Diametru di l'interfaccia rapida | 32mm |
| Ugello d'iniezione | ф2.5mmxH110mm |
| Numeru di beccucci | 88 pezzi |
| Portacruci | 88 pezzi |
Cestinu di pulizia di moduli à iniezione cù porta di cunnessione
Caricà à manca è à diritta di u paniere di u modulu
Ingressu rapidu à spina, acqua pulita di sciacquone da u cestinu di u modulu in ogni ugellu di u modulu d'iniezione
| Dimensioni esterne, altezza in mm | 170 mm |
| Dimensioni esterne, Larghezza in mm | 558 mm |
| Dimensioni esterne, prufundità in mm | 352 mm |
| Pesu Nettu | kg |