Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cestinu di pulizia senza iniezione
Adattu per recipienti à bocca larga, tazze di misurazione, ecc.
| Materiale | Acciaiu inox 316L |
| Culore | Acciaiu inox opacu |
| Picculi morsetti à molla | 18 |
| Altezza | 105 mm |
| Spaziatura | 60mm |
| Grandi morsetti à molla | 10 |
| Altezza | 175mm |
| Spaziatura | 60mm |
U modulu di paniere
| Dimensioni esterne, altezza in mm | 186mm |
| Dimensioni esterne, Larghezza in mm | 220 mm |
| Dimensioni esterne, prufundità in mm | 445 mm |
| Pesu Nettu | kg |