Preventivi veloci è superiori, cunsiglieri infurmati per aiutà vi à sceglie a suluzione curretta chì si adatta à tutti i vostri bisogni, un tempu di generazione cortu, una gestione di qualità responsabile è prudutti è servizii unichi per u pagamentu è a spedizione di OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injection LED Sign Module, Vi invitemu à verificà definitivamente a nostra unità di fabricazione è aspittemu di creà relazioni cummerciale accoglienti cù i cunsumatori in casa vostra è à l'esteru in u futuru.
Preventivi veloci è superiori, cunsiglieri infurmati per aiutà vi à sceglie a suluzione curretta chì si adatta à tutti i vostri bisogni, un tempu di generazione cortu, una gestione di a qualità responsabile è prudutti è servizii unichi per u pagamentu è a spedizione.Modulu LED Cina, Modulu d'iniezione, Creemu sempre nuove tecnulugie per simplificà a pruduzzione è furnisce mercanzie à prezzi competitivi è di alta qualità! A satisfaczione di u cliente hè a nostra priorità! Pudete fà ci cunnosce a vostra idea per sviluppà un disignu unicu per u vostru propiu mudellu per impedisce troppu pezzi simili in u mercatu! Offriremu u nostru megliu serviziu per suddisfà tutti i vostri bisogni! Assicuratevi di cuntattateci subitu!
Gloria-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Cestinu di pulizia per iniezione, Rack per cestini di pulizia per iniezione, Modulu d'iniezione
Adupratu per a pulizia di vetreria di laburatoriu, cum'è matracci erlenmeyer, matracci triangulari, matracci à fondu tondu, matracci à fondu pianu, matracci volumetrici, cilindri graduati.
| Materiale | Acciaiu inox 316L |
| Culore | Acciaiu inox opacu |
| Diametru di l'interfaccia rapida | 32mm |
| Ugello d'iniezione | ф6mm x A220mm |
| Numeru di beccucci | 8 pezzi |
| Numeru di titulari | 8 pezzi |
| Posizionamentu di i pezzi di molla | 8 pezzi |
| Rivestimentu di i titulari | PA |
Cestinu di pulizia di moduli à iniezione cù porta di cunnessione
Caricà à manca è à diritta di u paniere di u modulu
Ingressu rapidu à spina, acqua pulita di sciacquone da u cestinu di u modulu in ogni ugellu di u modulu d'iniezione
| Dimensioni esterne, altezza in mm | 253 mm |
| Dimensioni esterne, Larghezza in mm | 140 mm |
| Dimensioni esterne, prufundità in mm | 488 mm |
| Pesu Nettu | 0,9 kg |